Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Petefészekcystára milyen...

Petefészekcystára milyen gyógytea hatásos? 2 hete vették ki a vakbelemet és műtét közben derült ki, hogy volt egy ökölnyi nagyságú "csokicystám"a jobb petefészkemen ami régebben kifakadt! Van a bal petefészkemen is csak az valimivel kissebb!

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 15:03
 1/2 A kérdező kommentje:
Ha valaki konkrét választ tudna írni azt megköszönöm!
2010. jún. 7. 15:28
 2/2 anonim válasza:
nekem is volt petefészek cisztám. Medveszőlő tea, cickafarkfű, csalántea...ezek nagyon jók rá. Én is ezeket ittam. Mikor meik volt itthon. Nekem 1 hónap alatt elmúlt, de persze jól felöltöztem, és sállal takartam az alhasam, ha hidegebb volt egy kicsit. Este pedig midíg olyan "otthoni" nacit és pólót vettem, ami nagyon jól takarta. Ez most volt kb 2 hónapja...talán még annyi se. Egyre ügyelj, h fórró vízbe ne ülj, ha lehet még melegbe se igazán, mert az nem tesz jót neki. :S Remélem segítettem. Gyógyulást! :)
2010. nov. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!