Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Halszagú folyást hogyan...

Halszagú folyást hogyan tüntessem el?

Figyelt kérdés

Lenne egy probléma amire sajnos nem tudok megoldàst.

A nemi szervembe elszaporodott egy baktérium ami halszagot eredményezett. Voltam vele tobbszor is orvosnal nem is egynel. Kaptam ra kupot,gyogyszereket, volt antibiotikumos es probiotikus kezeles is. De semmi nem hasznalt minden ugyanugy maradt.aki talapsztalt mar ilyet vagy van valami hasznos tanacsa kerem irja meg nekem. Nagyon koszonom.

Buta hozzaszolasokat kerem ne irjatok.



2018. febr. 10. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Sajnos egy megoldás van: mégegy orvos. Erre házi praktika nincsen, csak gyógyszer. Sztk-ba voltál? Ha igen érdmes lenne elmenne magánorvoshoz, aki rendesen leveszi a kenetet és foglalkozik veled. Ez nem normális.
2018. febr. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Halszag-szindróma?
2018. febr. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
42%

Nem vagyok nőgyógyász, csak rengeteg barátnőm volt így sok mindent tapasztaltam...

Tehát: vélhetően gombás vagy! (ezt több módon is összeszedhetted, de szex útján is terjed! A pasik nem nagyon veszik észre, mert náluk nincs ilyen drasztikus jele)

A kúp lehet jó megoldás, de sok türelem kell hozzá, és legalább 3 hét!

Ez idő alatt nem célszerű (gumi nélkül) szexelni, és kerülni kell azt, amitől fertőződhettél, mert újra és újra visszafertőzhet!!! (ezért gondolod hatástalannak a doki javaslatát!)

2018. febr. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is gomba.
2018. febr. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!