Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon rossz látni a barátnőme...

Nagyon rossz látni a barátnőmet amikor menstruál. Egész éjszaka sírt hogy nagyon görcsöl. Ez normális?

Figyelt kérdés
Egésznap fekszik ,sír és nem eszik
2018. febr. 10. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok víz méz tea kell , Cataflan Dolo Voltaren vagy DIPLOFENAC tabletták görcsoldók .
2018. febr. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Mondd meg neki, hogy menjen el nógyógyászhoz, mert ne adj Isten komoly baja is lehet. Nem tudom hány éves és mióta ilyen fájdalmas neki, de ha van valami akkor minél előbb kéne kideríteni, és ne féljen elmenni! Egy nő egészsége nem játék, magára nézve sem és a jöbőbeli családjára nézve sem.
2018. febr. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Hát baromira nem normális! Nem akarlak ijesztgetni,de az szokott sírni meg kaparni a falat (fájdalomcsillapító mellett is),akinek pl endometriózisa van. De biztos lehet más is,igencsak meg kellene látogatnia egy nőgyógyászt.
2018. febr. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#2

22 éves és 6 hónapja kb

Nem megy orvoshoz,nem akar

2018. febr. 21. 21:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem normális,pláne,ha vett be görcsoldót. Ajánlom a nospa+ algopiryn kombót. Mindenképp menjen nőgyógyászhoz,mert ez tipikus endometriózis tünet és az az idő múlásával csak rosszabbodik. Az is lehet,hogy csak ideiglenes állapot,de mindenképp meg kell nézetni.
2018. febr. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én mit csináljak ha nem akar menni?

Gondoltam rá h szólok az anyukájának

2018. febr. 21. 22:31
 7/8 anonim válasza:
Először is minden tiszteletem hogy így odafigyelsz Rá. Alapból ajánlott az évenkénti nőgyógyászati ellenőrzés, ilyen esetben pláne. Nem hiszem hogy bármi baj lenne, a fájdalmakat a méh összehúzódása okozza, ami annak a következménye, hogy minél hamarabb igyekszik kiürülni. Nem feltétlen hiszem hogy be kellene vond az Édesanyját, mert a végén Te jössz ki rosszul. Tényleg csak annyit tudok tanácsolni hogy mondd el Neki hogy borzasztó szenvedni látni és ajánld fel hogy el is kíséred ha kell. Az orvos tud írni Rá erősebb gyógyszert is ha úgy alakul. De ilyenkor én mint Nő mondom, hogy ahhoz nagyon kell fájjon hogy ennyire kiboruljon.. Én önszántamból is dokihoz fordulnék, előbb lennék öngyi minthogy minden hónapban ezt érezzem.. A problémára megoldást kell keresni:) Meleg vizes palack segíthet, és a mozgás is. Szép napot és jobbulást Neki, no meg kitartást Neked!
2018. febr. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2018. jún. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!