Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha túl gyorsan állok fel,...

Ha túl gyorsan állok fel, nagyon szédülök. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Kb 2 éve, ha túl gyorsan állok fel, nagyon elkezdek szédülni. Nagyon sokszor össze esek, vagy jobb esetben megtámaszkodok valamiben. Szüleim látják, de kifejezett reakciót nem vált ki belőlük. Mit tegyek?

(Nagyon keveset eszek, mivel a depresszióm miatt nincs étvágtam, és kb napi 2-3 dl iszok, este)



2018. febr. 10. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez így együtt lehet oka a szédülésnek. De az is, hogy a füledben lévő Corti-test nem tudja követni a gyors mozgást. Ilyen előfordul mindenkivel, de ha rendszeres, akkor szükséges lenne a kivizsgálásod.

Szakemberhez kellene fordulnod, hogy ne legyen komolyabb baj a depiddel.

A 2-3 dl folyadék extrém kevés.

2018. febr. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Rettentő keveset iszol, meg eszel, ne is csodálkozz. Mi váltja ki belőled a depressziót? Meg tudod szüntetni az okát? Ha igen, hajrá. Ha nem, akkor se add fel, menj el egy jó pszichológushoz, vagy pszichiáterhez, és változtasd meg a nézőpontodat.

Valószínű, hogy semmi táplálék nincs a testedben, vitaminhiány is közrejátszhat, vagy leesik a vérnyomásod.


Kívánom, hogy meggyógyulj és sokkal jobban legyél!

20L

2018. febr. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Próbálok változtatni, de nagyon nehéz :(

2018. febr. 11. 10:06
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy amikor megszédülök, elsötétül minden, majd vissza jön. Ez így olyan 15-25 mp-ig tart
2018. febr. 11. 10:58
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Leesik a vérnyomásod/vércukorszinted, amit ilyen étkezés-ivás mellett nem csodálom.
2018. febr. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok.

Velem is elő szokott ez fordulni, de azért nem sötétül el minden, csupán megszédülök, és zúg utána a fejem kb 15 mp-ig. Mondjuk nekem tinnitusom van, úgyhogy a fül is közrejátszhat.


Tudom, hogy nem könnyű, de sikerülni fog! Én is jártam pszichológushoz, a 3. szakember tudott rajtam segíteni, de a magad 80%-át is oda kell igen erősen tenned, mert a pszichológus csak 20%-ot tud belerakni. Ne add fel! Elemezd az életed, találj egy másik nézőpontot, amiből pozítívabb véleményt alkothatsz magadról és az életedről, mosolyogj, és akard nagyon erősen a gyógyulást, és komolyan mondom, hogy akkor az élet is segíteni fog rajtad! Mert Neked itt kell lenned és boldognak kell lenned!

2018. febr. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Erőltesd az evést, és az ivást. Ha kapsz egy komoly betegséget, mert összesűrűsödik a véred, akkor még depressziósabb leszel. Igyál meg egy pár bögre citromfű teát naponta. Ez segíteni fog.
2018. febr. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A csaladom miatt a depressziombol valo kigyogyulas szinte lehetetlen, mert nagyon elnyomnak :(
2018. febr. 12. 21:55
 9/9 anonim ***** válasza:
Leesik a vérnyomásod ami alapból alacsony szerintem. Nekem ez van mióta élek pedig.mem vagyok depis. Igyál sokat az segít meg többször kis adagokat. Sózd.az ételeket az is emeli a vényomást. És mozogj! Séta is jobb mint a semmi de valami kardio jobb lenne. Pl futás. Az a depin is segít. Valami multivitamim sem ártana. Legalább b komplex meg d. Azok javítanak a hangulatodon.
2018. febr. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!