Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 18 éves vagyok, miért nem...

18 éves vagyok, miért nem menstruálok?

Figyelt kérdés
12 éves koromban jött meg, azota rendszertelen. Úgy 16 éves korom környékén olyan szintre emelkedett a probléma, hogy volt olyan amikor egy évben talán 3x ha megjött. Elmentem dokihoz kb. 1 éve, kivizsgált ultrahang, hormon, mindenféle vérkép, terheléses cukor de minden adatom normális volt. Kaptam fogamzásgátlót a problémára, de ezt egy fél év után (nem váltottam ki újra) elhagytam . Így 18 évesen viszont nagyon zavar a probléma, aggódok hogy meddő lehetek vagy valami komoly betegségem van. Jó orvosnál voltam, magánrendelésen. Úgy gondolom fogamzásgátlón élni örökké nem lehet. Mit tehetnék? Aggódom az egészségem és a jövőm miatt.

2018. febr. 15. 00:59
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Ha az orvos szerint minden normalis, mi sem tudhatunk tobbet:/ fogazasgatlo helyett meg szerintem jo lehet ra a hormontabletta, de Te meg gyogyszeren nem akarsz elni, de igy megis kell, hat fogalmam nincs miert nem johet meg, nekem is nagyon nagyon rendszertelen(sose voltam orvosnal) de mivel en nem akarok gyereket nem aggodok emiatt:D
2018. febr. 15. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Legyel a felesegem. 😍
2018. febr. 15. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%

Mi az istenért szedted be a hülye gyógyszert?! Értelmes orvos NEM ad fogibogyót, ami csak még jobban szétbrmolja a dolgokat.


Amúgy persze, hogy nem menstruálsz, SOHASEM menzisztél normlisan, a foggátló meg azt a rosszat is leállította.


JÓ endokrinológus.

2018. febr. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%
Lehet, hogy álmodban egy (nagyon éhes) vámpír kiszipojázta minden véredet és te most egy élőhalott vagy.
2018. febr. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem cserélj velem, mert nem akarok gyereket, így eléggé felesleges ezzel szenvednem minden hónapban.
2018. jún. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!