Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon meg vagyok ilyedve,...

Adrienn11 kérdése:

Nagyon meg vagyok ilyedve, hogy mitől lehet ez?!

Figyelt kérdés
Hozzátok fordulnék segítségért. Február 8-án, ma egy hete, hogy megjött a mensim tegnap már semmi jele nem volt, mára pedig elkezdtem vérezgetni kis pecsételő vérzés. Hasam alja is fádogál nyomás hatására, jobb oldalt pedig nyilalgat. Mistral fogamzásgátlót kezdtem tegnap újból mensi után. Szerintetek mitől lehet ez?
2018. febr. 15. 07:28
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Nyomás hatására persze, hogy fáj. Az is fáj, ha lefejeled a konyhaszekrényt, mégsincs agydaganatod... 😂

A vérzés miatt én elmennék dokihoz, biztos, ami biztos.

2018. febr. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elkezdted a fogamzságátlót.

Mivel menstruáció után kezdted el és nem akkor amikor megjött, ezért lehet. HORMONT szedsz.

2018. febr. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már 3 hónapja szedem ezt a fogamzásgátlót
2018. febr. 15. 09:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja azt hittem hogy tegnap kezdted el.

Vissza kell szoknia a szervezetednek és általában 3 hónapig eltart. De ha továbbra is lesz pecsételő vérzésed akkor menj el nőgyógyászhoz.

2018. febr. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Február 6-án volt az utolsó szemem, február 8-án megjött. Tegnap már semmi jele nem volt hogy meglenne, bevettem a gyógyszert tegnap mert szerával kezdtem mindig. Aztán ma pecsétlés.. ilyen még sosem fordult elő velem :/
2018. febr. 15. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!