Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fáj, ég, ki van sebesedve, és...

Fáj, ég, ki van sebesedve, és véres folyásom van odalent. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
3 napja olyan volt, mintha csak egy pattanás lenne odalent, de aztán egyre jobban elkezdett fájni, viszketni. Tegnap éjjel felkeltem hajnali 2-kor, mivel influenzás is vagyok most egyben... és megnéztem tükörben, hogy mégis mi az isten a probléma. Teljesen ki van sebesedve a belső szeméremajkam belső része. Tegnap reggel azonnal rohantunk anyukámmal a nőgyógyászhoz, azt mondta, hogy valamire allergiás lehetek, de én nem próbáltam semmi új dolgot, rendszeresen szedem az allergiagyógyszerem, meg minden. Az orvos adott rá egy kenőcsöt, de nem sokat használ, csak annyi, hogy már nem viszket, helyette viszont borzalmasan fáj. Szerintetek keressek fel egy másik nőgyógyászt? 15/L
2018. febr. 15. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen.
2018. febr. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Másik orvos!! Amint csak lehet. Nincs orvos aki normális, hogy ilyen panaszokkal azt mondja menj haza és várd meg szépen míg elmúlik...
2018. febr. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Voltam uj nogyogyasznal, es arra jutottunk, hogy egy lipschutz fekely, ami altalaban szuz lanyokon szokott jelentkezni influenza, es/vagy felso leguti panaszok velejarojakent. Magatol elmulik 1-2 heten belul, de jobb nogyogyaszhoz fordulni. A jo hir az, hogy egyszer lehet ezt megkapni, tobbszor nem fog jelentkezni.
2018. febr. 17. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!