Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megjött ma és nem vettem...

Megjött ma és nem vettem észre. Barátomnál voltam és ott feküdtem mellette az ágyon, fehér nadrág volt rajtam ő szólt amikor felálltam h véres a nadrágom én meg elkezdtem a sírást. Szerintetek mit gondolhatott rólam? 20/l

Figyelt kérdés
2018. febr. 15. 19:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kb azt hogy ,ma már nem lessz dugás. Szerintem semmi rosszat nem gondolhatott
2018. febr. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szégyeltem magam
2018. febr. 15. 19:06
 3/11 anonim ***** válasza:

Kellemetlen női dolog. De ettől nem fog megundorodni tőled. Ne érezd rosszul magadat, ez sok nővel előfordul.

Velem is volt több ilyen kellemetlen szituáció.

Egyszer szex közben jött meg a menstruációm. Másik alkalommal azt hittem, hogy már elmúlt a menstruációm, mert már nagyon a végén voltam. A barátom épp ujjazott. Kihúzta az ujját, és csupa vér volt. Aztán volt olyan is, hogy alvás közben jött meg (a barátom családjánál), pár nappal későbbre vártam. Olyan is volt, hogy tamponcsere közben összeestem náluk a mosdóban (sokszor elájulok a vér látványától), és a barátom szedett össze.

2018. febr. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És nekem mindig szokott fájni a hasam de pont most nem fáj:( legalabb ereztem volnaa
2018. febr. 15. 19:21
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez sajnos ilyen. A legváratlanabb pillanatokban képes "lecsapni". Hogy jutottál haza? Sikerült kiszedni a nadrágból a vért? A hideg vízzel könnyen eltávolítható.
2018. febr. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolja rolad hogy egeszseges no vagy. Legalabbis ha ertelmes pasid van akkor igen. Ezen nem igazan kellene kiakadni egy erett embernek, ez a termeszetes, hogy megjon. Hidd el egy ferfi is sokat lat, most nyilvan ezzel nem segitek de szerinted olyan baromi szep latvany nezni a szulo not, vagy egy hazassagban sinvs mindig ugy leborotvalva a no mint egy kapcsolatban amikor fixek a “szexnapok” es akkor mindenki toppon van. Mindezzel csak azt akarom mondani hogy sok ilyen dolog mellett egy kis dolog a ver. Ez senkit nem zavar, velem is tobbszor elofordult ilyen kellemetlen szituacio, a baratok egyszer sem ereztette velem hogy ciki vagy gaz lenne, volt hogy o ment el nekem tamponert mert otthon sirtam annyira szegyelltem magam
2018. febr. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#5 Hugomat felhívtam hogy hozzon nadrágot. Betét volt a táskámban
2018. febr. 15. 20:24
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem sikerült kiszedni
2018. febr. 15. 20:26
 9/11 anonim ***** válasza:
Bár ez már nem a kérdéshez tartozik, de áztasd be Vanishbe. Nálam az kiszedte. Utána dörzsöld hideg vízben. Hátha kijön. A történtek miatt pedig ne aggódj. :)
2018. febr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer mikor szexeltünk a barátommal és én voltam felül, mikor leszálltam róla,lenéztem és láttam,hogy véres. Még mondtam is neki,hogy basszus,te vérzel, durva voltam!? Aztán rá kellett jönnöm,hogy én vérzem :D Nem volt benne semmi gáz,zuhanyoztunk és el volt felejtve. Előfordul.
2018. febr. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!