Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellben lévő csomót a röntgen...

Mellben lévő csomót a röntgen kimutatja?

Figyelt kérdés
4 hónapja voltam mellkasröntgenen. Akkor teljesen jó lett az eredmény, nem találtak semmit. (nem a csomó miatt voltam) Most olyan, mintha egy fél diónyi csomót éreznék a mellemben. Ha akkor is lett volna, akkor látniuk kellett volna?
2010. jún. 8. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a mellkasröntgen kimutatná, akkor nem lenne mammográfia:) Szóval úgy gondolom, hogy nem mutatja ki. Menj el orvoshoz!
2010. jún. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jól mondja az előző. Ha már akkora lenne a csomó, hogy mellkasröntgenen is látszódna, akkor már jó nagy sz@r lenne...
2010. jún. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kimutathatja, de a mammográfia ami 100%-ig megbízható. Menj orvoshoz.
2010. jún. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze megyek orvoshoz, csak egy hét múlva megyek haza. Addig megnyugtatásként olvasom, hogy kimutatja, mert ha lett volna, akkor látták volna. De megyek feltétlenül! Ha nincs is, akkor is legalább ezután megtudom különböztetni hogy milyen is a csomó. Azért ijedtem meg a csomótól leginkább mert már volt egy daganatom, ami szerencsére jóindulatú volt.
2010. jún. 9. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!