Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hüvelyem és a szeméremajkakn...

A hüvelyem és a szeméremajkaknál néha erős viszketést érzek és piros ez a terület, mivel tudnám enyhíteni, esetleg megszűntetni otthon, vagy mit vegyek rá?

Figyelt kérdés
2010. jún. 8. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem lehet h elkaptál valami fertőzést. patikába lehet venni hüvelygombára krémet az biztos használ, ha meg még sem akkor menj el nő dokihoz.
2010. jún. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
G o m b a ! Kezelni kell, de bármikor viszajöhet.
2010. jún. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sajna ez gomba vegyél a patikában kenőcsöt meg hüvelytablettát rá a ganesten jó rá.
2010. jún. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Orvos. Majd ír fel krémet/kúpot és gyógyszert is ( ha van párod, akkor neki is ír, mert visszafertőzhet).

Ha majd elmúlik használj olyan kúpot egy darabig, ami helyre állítja a hüvely flóráját (ezt némelyik orvos elfelejti közölni). Nekem pl. mindig van otthon Genia92 nevezetű kúp és ilyen strandolós időszakban ha úgy érzem, akkor használom. Büdi, de nekem segít megelőzni az ilyeneket.

2010. jún. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja, nekem mindig a Klion használt. eszméletlen gáz bevenni, de olcsó volt és helyre tett.

előző voltam.

2010. jún. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!