Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az alkohól befolyásolja a...

Az alkohól befolyásolja a terhességi tesztet?

Figyelt kérdés
Tegnap este elmentem egy barátommal inni. Nem ittam sokat csak kettő sőrt. A probléma ott kezdődik hogy a mensim már lassan 2 hete késik és a barátommal védekezünk minden alkalommal gumival. Már egyszer csináltam tetszett ami negatív lett de még egyszer meg szeretném csinálni biztos ami biztos. Ebben a hónapban beteg is voltam és gyógyszert is szettem a lázra. Tudom kicsit tömör de ha valaki tudna nekem segíteni örülnék neki és előre is köszönöm. (Ha valaki abban is tudna segíteni hogy miért késik azt is köszönöm)

2018. febr. 22. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:
A betegség épp elég ahhoz, hogy késsen.
2018. febr. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És mennyit kellene várnom a tesztel kapcsolatban azt még ki felejtettem. (Mert szerintem az alkohol befolyásolja a teszt eredményt)
2018. febr. 22. 17:17
 3/3 anonim ***** válasza:
A terhességi teszt a vizeletben található HCG-t mutatja ki, ami terhesség esetén termelődik. Semmi köze az alkoholhoz. Ha a mensid késik, akkor már pontos eredményt ad a teszt.
2018. febr. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!