Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha magán nőgyógyászhoz szeretn...

Ha magán nőgyógyászhoz szeretnék járni, mi a menete? Csak bemegyek, megmondom mit szeretnék? Vagy hogy működik ez?

Figyelt kérdés
2018. febr. 25. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Én, mondjuk miután kinéztem magamnak egy ilyen dokit, felhívnám telefonon, és megkérdezném tőle. De én csak egy pasi vagyok.
2018. febr. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is magánorvoshoz járok. Ha vizsgálatot szeretnék akkor felhívom az asszisztenst, megkérdezem mikor van leghamarabb szabad időpont. És akkorra megyek oda.

Mivel mindig tele a váró,nem fogad időpont nélkül.

Ha csak receptért megyek azt viszont soron kívül felírja mert az 2 perc.

Hívd fel és kérj időpontot szerintem.

23N

2018. febr. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nalunk is ugy megy, hogy bejelentkezeskor megkerdezi az asszisztens miert mennel, hogy ugy ossza be az idot, mert nagyjabol tudja mi mennyi ido, receptert is beir idopontra, de az tenyleg 5 perc mert megkerdezi hogy jol vagyok e es mar irja is a kovetkezo adagot. Amugy nem tudom mire gondolsz, ha mar bejelentkeztel es bent vagy a rendeloben, mikor megkerdezi a doki miert jottel, mi a panasz nyugodtan mondhatod hogy szurovizsgalator,ultrahangot stb szeretnel, vagy hogy mid faj. Egyebkent ugyan ugy mukodik mint a korhazi rendeles, csak szebb/nyugodtabb a kornyezet es nincsen bent asszisztens, valamint nem surget senki.
2018. febr. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenfajta magánorvosnál azzal kell kezdeni, hogy felhívod, hogy időpontot kérj. Aztán onnantól kérdeznek ők, ha valamire kíváncsiak, ill. megbeszéltek egy időpontot. Nyugodtan kérdezz rá a tarifára is, ha hirdetésben nincs leírva.
2018. febr. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!