Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ettől késhet a menstruációm?

Ettől késhet a menstruációm?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt kellett volna megjönnie, de az utóbbi időszak elég stresszes volt. (nyelvvizsgáztam, suliban sokat kellett tanulni stb.) Illetve eléggé fel is voltam fázva.

Ezek lehetnek a késés okai?

A terhesség miatt is tartok most egy kicsit, bár nem igazán indokolja ezt semmi, a barátom is azt mondja, hogy biztos nem azért késik.


2018. febr. 26. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen késhet a stressztől is.
2018. febr. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Valamiért nagyon parázom a terhességtől is. Kb 3 hete vesztettem el a szüzességem, esetleg ez is befolyásolhatja?
2018. febr. 26. 12:55
 3/8 anonim válasza:
Késhet a stressztől is.
2018. febr. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
3. vagyok. A szüzesség elvesztésebszerintme nem befolyásolja a menstruációt, főleg nem 3 hónappal késöbb.
2018. febr. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha már késik, akkor a teszt kimutatja a terhességet nagy valószínűséggel. Esetleg csinálj egy tesztet, hogy megnyugodj, egyébként pedig késhet a stressztől is, illetve ha a felfázásra szedtél antibiotikumot, attól is.
2018. febr. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Antibiotikumot nem szedtem, itthoni módszerrel küzdöttem ellene ( gyógyfürdő), de elég durva felfázás volt.

A teszten már gondolkodtam, de még nem merek belevágni, várok egy kicsit. Ha pozitív akkor úgyis mindegy mikor fog kiderülni.

2018. febr. 26. 15:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Figyi, ha védekeztetek, valószínűleg nincs gond. A stressz érdekes dolgot tud művelni a nők ciklusával, szóval tényleg okozhatja az is.
2018. febr. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát volt már, hogy 5 napot késett csak úgy, viszont most, hogy már nemi életet élek jobban aggódok.
2018. febr. 26. 15:44




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!