Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen tampont vegyek? 14/L

Milyen tampont vegyek? 14/L

Figyelt kérdés

2018. márc. 4. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
amelyik neked megfelelő, kényelmes
2018. márc. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nem használtál, akkor "tanulónak" minit!
2018. márc. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Amilyet akarsz, meg amilyen a számodra legmegfelelőbb.

Nyilván van aki szűzként semmilyen tampont nem tud használni, valaki csak minit, valaki meg simán tud normál méretűt is. Van, akinek csak a silk touch borítású (ami könnyíti a felhelyezést) megy fel, másnak meg a sima is. Valakinek meg egyik sem.

A márka meg gyakorlatilag mindegy. Én OB-t, illetve Naturella márkát szoktam használni. Szűzként csak a mini méretűt és csak a silk touch-os borításút tudtam használni.

2018. márc. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már próbáltam és a normál méret is simán felment pedig szűz vagyok.És egy hónapban kb mennyi kell? Kb.4-5nap és a általában 2 nap erősebb és éjszakára betétet használnék.
2018. márc. 4. 15:04
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez esetben érdemes normált is és minit is beszerezned, és az első 2-3 napban a normált használni, utána a minit. 6 óránál tovább nem ajánlatos bent hagyni!
2018. márc. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!