Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elmenjek orvoshoz?

Elmenjek orvoshoz?

Figyelt kérdés

Aki nem szeretné részletesen tudni a kicsit undibb dolgokat, az ne is olvasson tovább


Szóval, most elég fura dolgok vannak

2015. 12. 10-én vesztettem el, akkor 14 voltam, azóta nem voltam orvosnál, de elvileg a srác is velem volt először (ő akkor 15 volt)

Mindig sok volt a fehér folyásom, emlékszem, egyszer kb 4.ben csak néztem a bugyimat, hogy wtf, bepisiltem

Ezt elfogadtam, mindig hordok kicsi betétet

A mensim amúgy szinte sose pontos, egy-két nap csúszások vannak, de nagyjából 30 napos a cikluom.

Viszont most megvolt február legelején, és aztán megjött, bár nem olyan erősen, de megjött kb 3 hétre rá - ilyen hamar még sosem volt

Gondoltam áh, ezvan, mindenkivel megesik

De most elég fura, valami rózsaszínes cucc volt a betéten

Ja, és általában ilyen fehér cucc is van, ami szerintem nem a folyás

Nem tudom, mik ezek, nem feküdtem le senkivel 2015 decembere óta, egy orális dolog volt, de az is 2016 nyáron, és ő nekem nem is

Anyámmal nem olyan a viszonyom, hogy ezekről tudna bármit is


Help me, főleg, ha valakinek volt hasonló, köszi

16/L



2018. márc. 6. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Onnantól, hogy nem vagy szűz, jó lenne évente rákszűrésre menni a saját érdekedben.


2. Az általad leírt fehérfolyás normálisnak tűnik.


3. Ha a ciklusod többnyire 30 napos, és csak 1-2 nap eltérés van, akkor az rendszeresnek mondható. A rendszertelen ciklus nagyon nem itt kezdődik.


4. Ritkán a rövidebb ciklus is normális, nem vagy gép.


5. A "fehér cucc" is folyás, méghozzá szakszóval fehérfolyás. Ami, mint írtam, teljesen normális jelenség.


6. A "rózsaszín cucc" ciklus elején vagy végén normális. Ha csak random folyik, az már kevésbé.

2018. márc. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Elvileg most lenne meg, ha az a február 20-a körüli nem zavart volna be.

Köszi a segítséget!

2018. márc. 6. 21:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Ennyi idosen egyedul is elmehetsz az orvoshoz, ami mellesleg nem artana, a sajat egeszseged erdekeben. En nem gondolom a leirtak alapjan hogy bajod lenne, van akinek alapbol tobb a folyasa, de mivel ajanlott lenne szamodra a szures, ha mesz emlitsd meg ezeket is a dokinak.
2018. márc. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!