Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászhoz időpont, vagy...

Cecee kérdése:

Nőgyógyászhoz időpont, vagy csak besétálni rendelésre és várni? (Nyíregyházán)

Figyelt kérdés
Valaki meg tudná e mondan, hogy esemény utáni tablettát fel írja 18éven alulinak is? Pl egy 15 évesnek szülő nélkül?? Mert tegnap voltunk sürgősségin, es ott nem adtak receptet. Nőgyógyászhoz küldött.

2018. márc. 15. 06:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Elöször is a sürgösségin is kellett volna adniuk receptet.


De ehhez nem kell idöpontot kérni - márcsak azért sem, mert mire kapnál (több nap/hét múlva), addigra fölösleges. Egysterüen odamégy és megmondod, hogy mi a problémád. Ha nem akarnak fogadni, akkor nyugodtan lehetsz kicsit eröszakosabb is. Anyukád nem kell hozzá!

2018. márc. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ugye én már be töltöttem a 18at. Sürgősségin meg nem írtak fel. Azt mondta nem meri. Szerintem azert mert latta barátnőmön hogy fiatal.
2018. márc. 15. 07:17
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert a 15 évesnek esetlegesen abortuszt csinálni nem fél...Komolyan, hova süllyedünk. Lényeg, hogy az ügyeleten valóban fel kellett volna írniuk, nem elküldeni. Próbálkozzatok nőgyógyászaton, esetleg másik kórházban, és tényleg legyetek erőszakosak, mondjátok a szemükbe hogy baj van, legyenek szívesek segíteni!! Sajnos az egészségügyben aki nem talpraesett és határozott azt hamar lepattintják. A tabletta meg nem korfüggő, erre nem hagyatkozhatnak.
2018. márc. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hat ügyeleten nem adták ki a receptet. Menni kell nőgyógyászhoz
2018. márc. 15. 10:30
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb ha az ügyeleten nem akarnak adni, akkor kérd meg az orvost, hogy adjon erröl igazolást, mert ezzel bejelentést tudsz tenni hivatali kötelesség elmulasztása miatt.
2018. márc. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na végül kórházba kellett menni. Es ott a sürgősségin nagy nehezen adtak receptet.
2018. márc. 15. 19:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy sikerült. Durva amit itt művelnek...egyébként legközelebb (reméljük nem lesz legközelebb de na) nyugodtan kérjetek papírt arról hogy elutasították a receptkiadást, ahogy valaki írta előttem, mert ezzel ha esetleg abortuszra, bármi komolyra fordulna a dolog, meg tudod lobogtatni, hogy hát ti próbálkoztatok, ők nem segítettek. No de nem festem az ördögöt a falra...
2018. márc. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!