Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Enyhe gyulladásra, te mit...

Enyhe gyulladásra, te mit kérnél a patikában vény nélkül?

Figyelt kérdés
citológia negatív, kis gyulladás valahol.

2018. márc. 15. 08:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad le hol van a gyulladás? Ha a hüvelyedben akkor betadine kúpot.
2018. márc. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ph-tesztet.

Mert ha jól értem, STD-szűrésed nem volt.

2018. márc. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Azt én sem tudom, hogy hol van, csak azt, hogy hónapok óta érzem, hogy alhasban valami nem stimmt, van "látvány is" de hiába mondom. Most telefonban belenyögték ezt az eredményt, azonban ha nem kérdezek rá, hogy van- e fertőzés, baktérium, bármi akkor nem mondják.xd
2018. márc. 15. 08:40
 4/14 A kérdező kommentje:
16 an belenyúlkálnak az emberbe, kennek szanaszéjjel mindent, de nem kell semmit adni, gondolják, mondják. Amikor meg gond van, akkor én legyek leleményes és kérjek valami vény nélkülit, hát az eszem áll meg.
2018. márc. 15. 09:00
 5/14 anonim ***** válasza:

Telefonban nem mondhatnak semmit, miért nem vagy képes visszamenni a leleteidért, és megbeszélni az orvosoddal a teendőket...? Szerinted távgyógyításban nekik, a felelősségük tudatában mégis mit kellett volna mondaniuk? Ez is több, mint ami infót elvileg kiadhattak volna neked.


Másrészt pedig a citologia csak a sejtek állapotára ad tájékoztatást, hogy a gondot mi okozza (baktérium vagy gomba, esetleg vírus) az a kenet tenyésztésen derül ki és az egy másik szolgáltatás.

2018. márc. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hülyeséget mondasz utolsó, én nem rendelőben voltam, hanem kórházba és a leletemen szerepel, hogy telefonon érdeklődjek.
2018. márc. 15. 10:55
 7/14 A kérdező kommentje:

"Másrészt pedig a citologia csak a sejtek állapotára ad tájékoztatást, hogy a gondot mi okozza (baktérium vagy gomba, esetleg vírus) az a kenet tenyésztésen derül ki és az egy másik szolgáltatás."


Ellehet aprózni mindent, persze hogy ellehet, így minden hétre, hónapra megvan a munka.

2018. márc. 15. 11:01
 8/14 A kérdező kommentje:
Elviszed az autódat a szervizbe, folyik belőle az olaj, úgy hagyják, aztán visszaadják neked, gurulj haza, aztán holnap gyere vissza megint, jó pénzért ránézünk. Ez kb. ugyanaz.
2018. márc. 15. 11:18
 9/14 anonim ***** válasza:
Hat.... van annak oka, hogy én 15 éve nem jártam SZTK-s nőgyógyásznál...
2018. márc. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mi bajod van? Gondolom úgy mentél az orvoshoz, hogy szeretnél rákszűrést. Mondtad egyáltalán, hogy van valami bajod, vagy csak vártad, hogy maguktól kitalálják?

Minek vettek volna kenetet, ha nem mondod, hogy bajod van? Ezt nem a telefonba kell mondani, amikor az eredményedet mondják, hanem amikor ott vagy az orvosnál.

2018. márc. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!