Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mitől lehet? Csík a mellen?

Ez mitől lehet? Csík a mellen?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és kicsi melleim voltak eddig de most valahogy nagyobbnak érzem őket,hízni nem híztam és az utóbbi hetekben alakultak ki ezek a csíkok? Mitől lehet?:(
2018. márc. 16. 09:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Nőttek a melleid, nem bírja a bőröd. Velem 19 évesen is ez van most 😅
2018. márc. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Stria. A bőröd nem követte a melled növekedését elég jól és ilyen "szakadások" keletkeztek benne az alsó bőrszövetekben. Eltűnni nem fog, csak kifehéredni.
2018. márc. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor ez valoban a növekedés miatt lehetett? Mert en nem vettem eszre magamon h hiztam volna sot...mas se
2018. márc. 16. 10:36
 4/7 A kérdező kommentje:
Mert sokan ezt irjak h ez csak amiatt lehet de nemtudom
2018. márc. 16. 10:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Tudjad nyugodtan, súlygyarapodás is okozza, kamaszkorban mikor kigömbölyödsz csípőn, hason, az is okozhatja, mellen a mell növekedése a ludas.
2018. márc. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mármint az okozhatja a csíkokat a mellem ha hizok hasra vagy mi? Mert nekem sehol mashol nincsen striám se a hasamon se a combom on se a csípőmön. Csak a mellemen, Xs,S-es ruhákat hordok
2018. márc. 16. 16:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Olvasd újra: mellen a mell növekedése a ludas. A többi testrészt csak példaként írtam, hogy ott is gyakoriak, mikor a lányok elérik a pubertást és gömbölyödnek.
2018. márc. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!