Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért vérzek mikor nem kéne?

Miért vérzek mikor nem kéne?

Figyelt kérdés
2 éve szedek fogamzásgátkót soha sem volt közben vérzésem mikor épp nem kellet volna hogy legyen de ebben a hónapban a levél közepén pont véreztem egy napig hol barnásab hol vér.Elmúlt erre rá 2 napjára megint:S az ma van és amióta megjött a mensim nm voltam együtt a barátommal szóval nem vagyok terhes. Hüvelyi gyúlladással küszködök járok nögyogyászhoz vele nagypam most gynoflor hüvelykúpot de kétlem hogy attol valakinek valami tanácsa lenne? ma felhivom a nögyogyászt megérdeklödöm hogy mitöl lehet de szerintetek?:(
2010. jún. 10. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
számtalan oka lehet. alkalmazz kiegészítő védekezést, mert lehet, hoyg peteérésed volt. okozahtja hüvelygyulladás, méhűri vérzés, bármi. kérj időt is rögtön vizsgálatra...
2010. jún. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem csináltam önkielégitést 2 éve van hüvelyi fertözésem eleinte, mára csak gyulladás de soha nem volt ilyen miota menstruálok 6éve:(
2010. jún. 10. 12:23
 3/5 anonim ***** válasza:
2 éve szedsz fogamzásgátlót és két éve van hüvelyi fertőzésed. Nem gondolod, hogy összefüggés lehet a kettő között? Lehet kicsit hanyagolnod kellene.
2010. jún. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kicsim, senki nem mondta, h önkielégítést végzel. sok gyógyszer hajlamosít a fertőzésre. a sperma nem steril. okozhatja az is. legyél kedves elmenni vele orvoshoz. kenetet vetetni és kivizsgáltatni magad. volt már ilyen a nap alatt, tuti találnak rá gyógymódot.
2010. jún. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
már beszéltem a dokimmal azt mondta hogy gyógyulok és ez a jele mert a hámréteget hozza rendbe a gynoflor
2010. jún. 10. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!