Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Verzes ovulacio korul?

Verzes ovulacio korul?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam utoljara a parommal egyutt.Kb hetente 1-2x alkalommal van kozottunk szex,mivel saknritkan tudunk talalkozni. Mindig (!) vedekezunk ovszerrel,a vegen csak ugy ellenorzom h osszeszoritom a veget ahol van az ondozacsko ha nem e szivarog belole.Ma reggel arra keltem fel h faj a hasam es verzek egy nagyon kicsit.

Mitol lehet ez?Felsertette a huvelyem vagy a mehemet?Vagy valami mas is lehet.Ha estig nem mulik el akkor orvos lesz a vege :(


2018. márc. 18. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Siman lehet ovulacios verzes is,vagy fel is serthetett. De menj el dokihoz a sajat megnyugtatasodra.
2018. márc. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Meg soha nem volt ilyen...sokszor volt h fajt egy kicsit a hasam ilyen idoszakban ami normalis a doki szerint,de verzes meg nem fordult elo :(
2018. márc. 18. 10:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Én vérzek ovulációkor, dokim szerint normális. De a te esetedben van némi esélye annak, hogy felsértett az együttlét. Ha nagyon idegeskedsz, inkább menj dokihoz.
2018. márc. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Erosodott a verzes,azt hiszem megjott.Felhivtam egy dokit,aki szerint csak siman megjott.Ezelott 2 hettel antibiotikumot szedtem,szerinte az osszezavarta egy kicsit a ciklusomat
2018. márc. 18. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!