Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az egyik mellem aljan van meg...

Az egyik mellem aljan van meg egy mellbimbo, a két mellbimbo kozott pedig egy belapulas, horpadas? Akinek ugyanigy tobb mellbimboja van ott kidomborodas?

Figyelt kérdés

Az egyik mellem also reszen van meg egy pici mellbimbo,eddigi emlekeim szerint egybefuggo volt a mellszovetem ,par honapja viszont azt vettem eszre h a normal es a plussz mellbimbo kozotti reszen kb a felenel benyomodas van es ahol a masik kezdodik mintha domborodna emlekeim szerint nem volt a 2 bimbo kozott ez a benyomodast de az orvos szerint (aki ezt meg sem nezte allo helyzetben,de megultrahngozta)a szoptatas utan a mellszovet atalakul...

emlekeim szerint nem volt ott,lehetseges h a szoptatas miatt atalakult a mellem es a plusz mellbimbo alatt is kidomborodott a mellszovet?

Az elmult 1 evben 3x voltam mell ultrahangon mas gondokkal (honalj es mell tajeki fajdalom miatt) azota 2 hete is voltam ultrahangon es semmit nem talalt az orvos...

tudom hogy a horpadas belapulas a mellszoveten daganat jele is lehet...az orvos szerint csak atalakult a mellszovet de teljsen asszimetrikus lett oldalrol nezve a 2 mellbimbo kozotti bemelyedstol,nem tudom merre menjek tovabb a vizsgalatokkal ...

vagy esetleg akinek van tobb mellbimboja annak is kidomborodik alatta a szovet...

Remelem nagyjabol erthetoen sikerult leirnom...

Merre menjek tovabb a vizsgálatokkal egyik orvos sem mond semmit vagy ez termeszetes lehet?



#horpadás #belapulas
2018. márc. 19. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha ultrahanggal nem látszott semmi, akkor nagyon nagy valószínűséggel rendben vagy. Terhesség, szoptatás során a kisebb "pót" mellbimbó alatt is kialakulhat tejmirigy, így a két tejmirigypúp között álló helyzetben horpadást láthatsz.

A járulékos mellbimbódból is jött tej?

Mennyi idős vagy?

2018. márc. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem rémlik hogy abból is jött volna tej...

30 leszek idén.

2018. jún. 19. 21:25
 3/3 A kérdező kommentje:
A masik két mellbimbot ha megnyomom még jon belőle tej viszont a plusz mellbimbobol semmi...
2018. jún. 19. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!