Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt már valaki (Debrecenben...

Volt már valaki (Debrecenben az Oti-ban), Dr Ádám Krisztinánál? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
2018. márc. 19. 14:56
 1/8 anonim válasza:
Ha aktuális még az információ és arra a Dr Ádám Krisztinára gondol,aki Egerben is dolgozik/dolgozott(?!?),akkor csakis ajánlani tudom!Kiváló szakember!!!!!
2018. jún. 4. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

szia

arra lennék kíváncsi voltál e nála,és ha igen rendes volt e?

2018. aug. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát, nagyjából igen, viszont én ilyen rossz érzéssel talán csak két alkalommal jöttem ki nőgyógyásztól.

Többet nem is megyek a Bethlen útiba.

2018. aug. 3. 14:32
 4/8 anonim válasza:
Én pénteken fogok menni hozzá, legelső vizsgálatom lesz. Nagyon tartok tőle.
2018. aug. 6. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Üdv! Terhességem 29.hetében az egri kórház szülészeti osztályán ismertem meg a doktornőt,elvileg Ő vett volna fel az osztályra, mert a főorvos be akart fektetni megfigyelésre a véreredményem alapján. A doktornő elsőre nem tűnt sem kedvesnek,sem szimpatikusnak, de hosszasan átnézte a papírjaimat,utána megvizsgált és közben nagyon sokat kérdezett,majd újra átnézte a véreredményemet. Csak annyit mondott,hogy várjak... felhívta a főorvost és azt javasolta neki,hogy küldjenek át mentővel a Debreceni Klinikára,mert ott speciálisabb a koraszülött ellátás,szerinte nagy a baj,súlyos terhességi mérgezésre gyanakszik és ebből biztosan koraszülés lesz. A Főorvos elutasította a kérését számomra érthetetlen okokból. Én akkor már alig láttam a könnyeimtől,a félelemtől,a fájdalomtól...

A doktornő adott egy tüdőérlelőt,megfogta a kezem és azt mondta,hogy "minden rendben lesz " Ez volt az első nyugodt pillanatom,amikor már gondolkodni is tudtam és a férjemmel úgy döntöttünk, hogy visszautasítjuk az ellátást és saját felelősségre elhagyjuk a kórházat. A Debreceni Klinikán már vártak minket,tudtak az érkezésünkről,természetesen a doktornőnek köszönhetően. Azonnali életmentő császármetszéssel hozták világra a kislányunkat,aki 790 grammal született. A diagnózis Hellp Szindróma volt,vagyis a legsúlyosabb terhességi mérgezés,aminek rendkívül magas a halálozási aránya. A doktornő egyébként felírta a telefonszámomat és még másnap is érdeklődött hogy vagyunk?! Fiatal kora ellenére kimagasló szaktudással rendelkezik és nem félt kimondani a véleményét/diagnózisát idősebb,tapasztaltabb kollégájának/felettesének sem! Ami engem és a családomat illet,mindig hálával és köszönettel fogok rá gondolni!!! Ennek a történetnek 2 éve,vagyis van egy gyönyörű, csodálatos,egészséges 2 éves kislányunk,aki koraszülöttként jött a világra a lehető legjobb helyen!!!

2018. aug. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Az egri kórház egy kiváló szakembert vesztett el a személyében!!!
2018. aug. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, egy hirtelen fellépett problémával gyakorlatilag az "utcáról" estem be hozzá, azt se tudom, ő e a körzetim egyáltalán, de ő tudott időpont nélkül fogadni.

Nem bájolog sokat, de nagyon alaposan vizsgál, megnézte az előző, nem nőgyógyászati leleteimet is. Hab a tortán hogy urológiáról kerültem hozzá azzal hogy nőgyógyászati a probléma, és bár ő adott a meglevő gyulladásomra hüvelykúpot, megmondta hogy szerinte urológia, így arra is adott gyógyszert. Neki volt igaza, egy távozó vesekő okozta a fájdalmat. Összességében lehet hogy nem lelkizős de nagyon alapos és okos nő benyomását keltette, nekem pozitív élmény volt nagyon.

2018. nov. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szerintem nagyon korrekt és kedves nő!

Mindenkinek szivből ajánlom, nem ragaszkodik az elavult módszerekhez pl fogamzásgátlás terén, a legjobb megoldásokat keresi ami a páciens igényeihez igazodik!

2019. febr. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!