Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Azalia fogamzásgátlót szedek....

Azalia fogamzásgátlót szedek. Lehetek terhes? Eset már valaki teherbe fogamzásgátló mellett?

Figyelt kérdés
8 hónapos a babám. Szülés után kezdtem el az Azália fogamzásgátlót szedni. Amikor antibiotikumot szedtem 3 hétig vigyáztunk a párommal. Nem jött meg már egy ideje..azt mondta a doktornő h ez normális. Viszont görcsölök es feszít a hasam...félek h fogamzásgátló mellett is előfordulhat....nagyon nem hiányzik most egy kisteso..

2018. márc. 20. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehetsz. Ez szoptatás melletti kiegészítő védelmet nyújtó fog.gátló, ha ritkábban szoptatsz, akkor nem elég a védelme. Általában az első fél évben használható. Nekem is ezt írta fel anno a doki, megvettem, elolvastam, aztán inkább másként védekeztünk.
2018. márc. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1x eszik szilárdat. Többi igény szerint szopi.
2018. márc. 20. 21:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze, itt mindenki védekezés mellett lesz terhes :D


Nyugi, vszeg nem lesz baj, a stressztől is késhet.

2018. márc. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor egyáltalán nem valószínű. Szerintem csinálj egy tesztet, és megnyugodhatsz. :)
2018. márc. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Csinalok tesztet de nagyon félek az eredménytől:)
2018. márc. 21. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!