Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pár napja erős folyásom van...

Pár napja erős folyásom van enyhe vérzéssel. Éreztem, hogy valami tolódik ki a hüvelyemből, először azt hittem tampon (már nincs meg a bajom) de rájöttem, hogy nem az. Lehet szó méhsüllyedésről?

Figyelt kérdés
Utána olvastam és azt írták ez leginkább szülés után jelentkezik, hozzáteszem még nem szültem.

2018. márc. 20. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez elég gáz... Nem szeretnél holnap dokihoz menni? Neten keresztül senki se tudja, mi bajod, de nem hangzik túl jól.
2018. márc. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De mindenképpen, ma vettem csak észre a dolgot és nem hagy nyugodni. Rá szerettem volna kérdezni hátha valakivel volt már hasonló .
2018. márc. 20. 22:43
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van méhsüllyedésem, de az szabad szemmel látható. Úgy néztem ki szülés után, mintha egy húsgolyó félig lógna belőlem és pl, ha felültem az ágyról úgy éreztem, mintha ez még inkább kifele jönne. Intim torna, szex és az idő szinte teljesen rendbe hozta pár hónap alatt.
2018. márc. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Voltál orvosnál? mit mondott?
2018. ápr. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!