Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vasárnap mennénk strandra de...

Vasárnap mennénk strandra de megjött ma (csütörtök). Mit tegyek? Anyukám azt mondja ne rakjak be tampont mert kicsi vagyok még hozzá 12 éves. Segítségkéne hogy gyorsabban vége legyen vagy hogy valami uton módon fürödni tudhassak! Előre is köszönöm!

Figyelt kérdés
2010. jún. 10. 17:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

előszőr is:NE ÍRJ NAGYBETŰVEL MERT TÖRÖLNI FOGJÁK A KÉRDÉSEDET!!

MÁSODSZOR:MOST JÖTT MEG ELŐSZŐR?

2010. jún. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
hm,,köszönöm a modiknak,gyorsak voltatok!
2010. jún. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
dugj föl tampont, tudod, hogy hol a helye, akkor meg kicsi nem lehetsz hozzá
2010. jún. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
12 évesnek szerintem még tényleg nem való a tampon. A mini még csak-csak befére, főleg hogy vasárnapra már olyan erős sem lesz biztosan, de inkább halasszátok el a strandolást jövő hétvégére. Itt lesz az egész nyár, nem lesz semmi bajod, ha nem most mentek strandra.
2010. jún. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
a strandig ne használj tampont.aztán strand előtt közvetve dugj fel egy minit,az tuti elég lesz és nem ázol át,de óránként, vagy 2 cserélj.Amúgy tényleg fiatal vagy még hozzá, szóval ne szokj rá,mert amúgy sem egészséges.Főleg fürdőzés közben,mert a tampon beszívja a bacikat a vízből és az nem ér annyit h. elkapj valamit.
2010. jún. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Tudom milyen rossz az,ha nem mehetsz be a vízbe,mert megvan :)

Én is még csak 12 vagyok,és én úgy csináltam,hogy felvettem egy kisebb bugyit,abba bele a betét,rá a fürdőruha alsó,vagy egy kis sort.Felülre meg a felső részt,és így belementem a térdig érő vízbe labdázni,meg bevizeztem a hajam,egy kicsit a felsőt,és sokkal elviselhetőbb volt,mintha kint ültem volna a parton.Mondjuk ez nem strand volt,hanem Balaton.Ha nem természetes strandról van szó,akkor elhalasztanám egy héttel,mármint megkérném rá anyumat,hogy menjünk máskor :)

Sok sikert!

12/l

2010. jún. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
igyál sok limonádét, és 3-4 nap amire elmúlik. én is ezt csináltam múlthéten, és bevált
2010. jún. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöma tippeket!!! rendesek vagytok

amúgy sajnos nem lehet elhalasztani mert ismerősök is meg vannak hívva!!!sajna:(

2010. jún. 10. 18:39
 9/12 anonim ***** válasza:
és előszőr jött meg?
2010. jún. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

18:08as vagyok

akkor marad az a) verzió vagy a tampon :)

vagy próbáld ki a limonádét :)

2010. jún. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!