Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hányadik alkalom után váltotta...

Hányadik alkalom után váltottatok mini tamponról normalra?

Figyelt kérdés
Hányszor használtatok előtte minit? Megérte? Valami tapasztalat?
2010. jún. 10. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
én már szültem és még mindíg minit használok.Igaz gyógyszerszedés mellett. Ez nem "alkalomtól" függ, hanem ha a tamponod pl. 2óra alatt átázik, akkor nagyobbra van szükséged. ha kibírja 4-6 órát, akkor elég amit használsz.
2010. jún. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is szültem már én nekem még mindig nagy a normál ezért minit használok vagy betétet.
2010. jún. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Esetleg a light day-t próbáltátok?
2010. jún. 10. 19:22
 4/7 anonim ***** válasza:

Én úgy emlékszem, hogy először minit használtam, aztán kb. 3. alkalomkor már normált.

Igazából a normált csak ki akartaam próbálni, hogy mennyire tudom felhelyezni, de mivel nem fájt, meg semmi ilyesmi, így azután már csak azt használtam.

A SUPER nem jött be, amikor az volt benn, akkor olyan érzésem volt, mintha belülről nyomná a hasamat. Úgyhogy mostanság csak normált használok.

Bár néha, utolsó napon, inkább egy minit nyomok fel, mert tudom, hogy a normál sok lenne, és ki már nem jön olyan könnyen, ha nincs megtelve.

2010. jún. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ja lemaradt: 23 éves vagyok, és még nem szültem, és 15 éves korom óta használok tampont.


19:23 voltam.

2010. jún. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én az első alkalomtól kezdve normált használok az első 3 napon, és a 4. napon váltok minire. Egyszer, mikor Balcsira mentünk nyaralni pont aznap jött meg. Ez akkor kész katasztrófa volt, mert már nagyon régóta vártam azt a nyaralást, úgyhogy úgy döntöttem, itt az alkalom tamponra váltani. Egy barátnővel mentem, aki már régóta használta, mivel a betét nekem mindig nagyon gyorsan megtelt, rögtön levettem a polcról a super plust....16 évesen :D:D. A barátnőm szerencsére nagy nehezen meggyőzött róla, hogy az nekem sok lesz, és kiegyeztünk egy normálban, ami jó is lett. Ezért nekem sose volt olyan, hogy feljebb váltottam miniről, mert eleve nem azon kezdtem :)
2010. jún. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Senkimégisvalaki válasza:
Én 13-14 éves korom óta használok tampont, most vagyok 17. Eleinte miniztem, csak mivel erősebben van meg, és azt 3 óránként, vagy akkor még kb minden szünetben cserélnem kellett, kénytelen voltam nagyobbra váltani. Végülis bejött, ez se kellemetlen, hozzászokik az ember. :) És szerintem megérte, jobb mint folyton vacakolni a betéttel és utána tisztálkodni, nekem valahogy ez higiénikusabb. Az utolsó napokban meg minit érdemes, ha nem sok, szerintem.
2010. jún. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!