Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » El kéne mennem dokihoz? 16/L

El kéne mennem dokihoz? 16/L

Figyelt kérdés
Sziasztok, mostanában (kb 4-5 napja) egy csomószor úgy érzem mintha pisilnem kéne de igazából nem kell. Legtöbbször rögtön azután hogy voltam is vécén, majd egy idő után elmúlik, majd visszajön. Amikor pisilek akkor kicsit csíp, meg úgy alapból érzékenyebb odalent mint eddig volt. Nem tudom hogy mit csináljak, 16 éves lány vagyok és még sosem voltam nődokinál, nagyon félek tőle. Barátom még nem volt, így értelemszerűen szűz vagyok. Mindent ugyanúgy csináltam mint eddig, szóval max felfázhattam gondolom. Elmúlhat magától? Valami tanács? Kérlek nyugtassatok meg hogy nem olyan szörnyű mint képzelem.. Köszi előre is!

2018. márc. 23. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem hasonló szokott lenni, mint amit leírtál, mielőtt megjön. Néha viszont teljesen mást érzek a menzesz előtt, szóval neked is lehetséges, hogy csak váltakozik és most éppen ilyen "hangulata van" a testednek.

Ha viszont nem mostanában kellene megjöjjön, és nem múlik továbbra sem az érzés és kényelmetlen, mindenképp menj el orvoshoz.

2018. márc. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Evvel eleg haziorvoshoz menni, vizeletmintat kell vinni es ott megnezik egy tesztcsikkal. Le sem kell vetkoznod, max a hasadat nyomkodja meg. De mehetsz urologiara is, ott is kb ennyi, csak lehet, hogy csinalnak meg egy hasi ultrahangot. Nem kell igy ketsegbeesni rogton. Irnak fel gyogyszert, altalaban ket napig kell szedni es el is mulik.
2018. márc. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is felfázhattál, a tünetek alapján, ez egy kis hólyaghurutnak tűnik. Gyakori,jó meleg vízben üldögélés, használni fog. Ha nem javul és fáj a pisilés, akkor irány a háziorvos!
2018. márc. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Háziorvos, ő felír egy port és azt megiszod este, 2 napon át hat és egyébként reggelre elmúlik a kellemetlenség, ha súlyos kettőt ír fel,nekem bevált./hólyaghurutnál/
2018. márc. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!