Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már egy éve szültem, akkor...

Már egy éve szültem, akkor rendesen vissza is tért a havim. Nyár közepén nem jött meg. Az orvos írt gyógyszert, amitől újra megjött, de most viszont megint kimaradt. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
már 1 éve szültem lassan!! rendesen vissza is tért a havim!!mígnem a nyár közepén egyszer csak nem jött meg!!akkor vártam 2 hónapot! elmentem orvoshoz, adott egy gyógyszert amit beszedtem és múlt hónapban meg is jött től!!de már megint kimaradt ebben a hónapban!!az orvos szerint hormon háztartásom felborult!meg vizsgált és nem talált semmi elváltozást se semmi!akkor már nemtudom!!nagyon kétségbe vagyok esve!!:( lehet hogy az is baj hogy sokat idegeskedek, meg még a kislányom is rátesz egy lapáttal mert sokszor rosszalkodik!!szóval már nemtudom mire gondoljak!!köszönöm előre is a válaszokat!!!
2008. okt. 28. 22:28
 1/1 anonim ***** válasza:
igen tuti felborult a hormonod. vérvételre elküldött a dokid?mertcsak abbol tudja meg miujság. van akinek nehezen sikerül a baba először szülés után meg rögtön öszejön neki valakinek meg első öszejön a 2. kal megkinlodik
2008. okt. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!