Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Így elkaphatok valamit? Ha...

Így elkaphatok valamit? Ha kiszakadt a wc papír?

Figyelt kérdés

Épp menstruálok, wc-n voltam (suli wc), és ahogy kitöröltem kiszakadt a papír és az ujjam odaért a nuncihoz...Vizes papírral is át tőrőltem gyorsan. Így el lehet kapni valamit? Lesz valami baj?


22L



2018. márc. 26. 10:48
 1/7 A kérdező kommentje:
Amúgy betétet használok
2018. márc. 26. 10:48
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
:D
2018. márc. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha el is kaphatsz valamit, van egy tuti biztos módszer: Ha attól félsz hogy a kezedről kerül rád valami (?), akkor előtt is moss kezet. Ha attól tartasz hogy a kezedre kerül utólag valami (?), akkor utána is moss kezet. Ezt az első életévekben szokták tanítani, mikor már felfogja a gyerek hogy miért jó a higiénia.
2018. márc. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz baj, de pont ezért érdemes pisilés előtt is kezet mosni. Sokat ezt nem teszik, pedig fontos lenne, hogy tiszta kézzel nyúljunk oda.
2018. márc. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szoktam kezet mosni, köszi, de vizsga közepén kvára nem azon gondolkodtam hogy ha nem mosok kezet előtte akkor pont hozzá érek
2018. márc. 26. 11:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez marhaság. Így mit tudnál elkapni? Amúgy sose szoktál a nemiszervedhez érni?
2018. márc. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha valami kezdődő fertőzés jelét észlelnéd, akkor ezüstkolloiddal töröld át magad, és így nem fog kialakulni gyulladás.
2018. márc. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!