Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezzel árthatok, amíg megjön a...

Ezzel árthatok, amíg megjön a eredmény? (hüvelyfertőzés-canesten)

Figyelt kérdés

Van egy régóta visszatérő fertőzésem, amit az előző orvosom össze vissza kezelt.

Most orvost váltottam, azonnal vett is le kenetet, viszont sajnos az ünnepek miatt csak jövőhét szerdán tudok menni az eredményért és a receptért.

Addig is CNS kúpot írt fel, hogy kicsit mérséklődjenek a tünetek, kívülre viszont semmit.

A baj csak az, hogy annyira eldurvultak a külső tünetek(égő érzés, viszketés), hogy már nem tudtam magammal mit kezdeni, elkezdtem canestennel kenni, attól egyébként kicsi javulást érzek, pedig csak 2X használtam eddig.

Árthatok azzal, hogy így önkényesen elkezdtem külsőleg canestent használni?

(Sajnos tényleg utolsó mentsvárként kaptam már elő a polcról, mert már annyira elviselhetetlenek voltak a tünetek, egyébként nem kezdtem volna el használni semmit, amit nem az orvos mondott..)


2018. márc. 26. 20:19
 1/6 A kérdező kommentje:
*az
2018. márc. 26. 20:20
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem artasz vele sokat,ha olyan elviselhetetlen kenegesd de majd az orvosnak mondd el
2018. márc. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Nem. De ha tudsz, írass fel Pimafucortot, az külsőleg nagyon jó.
2018. márc. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3-as, igen, tudom, ismerem, sajnos pont ez a baj, hogy nem tudok előbb vissza menni, pénteken tudtam volna, de ünnep...Egyébként ilyenkor úgy haragszok rá, hogy majdnem minden jó gyógyszer vényköteles.

Tudom, hogy sok a hülye, aki eszetlenül kezeli magát otthon, de pont azok szívják meg ilyenkor, akiknek tényleg van bajuk, még jó is lenne rá, de nem adják ki, bezzeg a canestent meg kiadják..

2018. márc. 26. 20:39
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
a canestent kiadják vény nélkül, tehát nem árthatsz vele akkorát, hogy baj lehetne belőle. én is magamnak használom, nőgyógyász tud róla (nem ő javasolta, magamtól kezdtem el használni)
2018. márc. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Esetleg megkérdezem holnap a házorvost, szerintetek ő felírja?

Köszönöm egyébként a válaszokat, ment a zöld kéz.

2018. márc. 26. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!