Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit jelentenek ezek? Mire...

Mit jelentenek ezek? Mire utalnak a jelek?

Figyelt kérdés
Ebbe a honapba még nem jött meg a menzeszem de nekem eleggé jngadozo.. januárban 27. Én februárban 19. Én volt.. a párommal együtt voltunk március 6.án és pár napja csinaltam egy tesztet.. pozitív lett.. viszont a mezeszem előjeleit erősen tapasztalom.. ki pattogás (arc), és a hasam is épp úgy fáj mint mielőtt megjön.. görcsölés intenzíven mintha készülne megjönni.. ez mire utal? Viszont éreztem azt is mintha fellennék fázva.. lehet hogy ezért pozitív a teszt? Nem értem sajnos.. nőgyogyászhoz mindenképp elmegyek.. csak hogy nagyjából mire számíthatok.. előre is köszönöm ;)

2018. márc. 27. 06:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Csinálj még egy tesztet. Ha az is pozitív akkor terhes vagy. Ha negatív akkor érdemes egy harmadikat is csinálni, biztos ami biztos.
2018. márc. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hüvelyi fájdalmam is van.. lehet felfázás??
2018. márc. 27. 13:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ha felfázás lenne akkor inkább a húgycsövedet éreznéd hogy csípne és nem a hüvelyed. Ha az fáj lehet megfog jönni.
2018. márc. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!