Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet ez már megörülök?

Mitől lehet ez már megörülök?

Figyelt kérdés

Kérlek titeket segítsetek hova forduljak a panaszaimmal.

Iszonyatos viszketést és száraz érzést érzek a nemiszervemnél, ami megkeseríti a mindennapjaimat. Nem belül viszket, ezt csak kívül érzem legfőképp csak egy bizonyos helyen/ponton. Folyásom nincs, se bármilyen elváltozás. Van amikor elmúlik pár napig/hétig de mindig visszajön lassan már fél éve. Voltam 6! nőgyógyásznál többnyire magán orvosnál a panaszaimmal egyszer sem mutatott ki gombát se baktériumot a kenet. Csináltattak tesztet nemibetegségekre az is szinten negatív lett. Több vér és vizelet mintát is levettek már. A végén már azt mondtàk beképzelem de tudom jól hogy ez nem így van. Lassan már megörülök. Gondoltam arra is hogy valami irritál de folyton cserépgetem a mosóport fehérnemű, alvásnál bugyi nélkül alszok nem használok illatos wc papírt semmi olyat nem teszek ami irritációt váltana ki. Használtam vitagyc-t is de borzalmasan csípett csak ártott mint használt. Kérlek segítsetek hova menjek elrontja az egész életemet.

22L



2018. márc. 30. 23:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mivel mosakszol de nem lehet, hogy arra vagy allergiás vagy az szárítja? Vagy egyszerűen túlmosod? Úgy értem annyira megmosod hogy sérül picit a hámréteg. Van egy nagyon jó szteroidos kenőcs flucinar a neve. Ez nagyon erős gyulladás csökkentő és a szárazsagra is jó. De vékonyítja a bőrt így hosszútávon TILOS! használni. Vényköteles. Próbálj csak reggel és este mosakodni alulról, intim mosakodó géllel. Mindezt óvatosan. Egyszer nekem is volt ilyen. A mosakodó gél és a kenőcs elmulasztotta. De én akkor már falat kapartam annyira viszketett. Azóta sem derült ki mitől volt....valószínű a kórházban a katéter anyagára lettem allergiás mert belül nekem sem volt gond. Majd még gondolkozom mi lehet....hátha eszembe jut még valami.
2018. márc. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Próbálj meg valami ösztrogéntartalmú krémet, hátha. Ovestin pl.
2018. márc. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Még az jutott az eszembe hogy vitamin hiány is okozhatja. esetleg próbálj meg cinket meg A vitamint szedni. Cink hiánytól nekem a karomon voltak nem múló viszkető foltok. A vitamin hiánytól is lehet ilyen bőrprobléma. Ezeket a vérvétel nem mutatja ki.
2018. márc. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Bepanthen kenőcsöt próbáld ki!
2018. márc. 31. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A 2. Elég rossz tanács. Az ovestint klimaxos nőknek írják fel hormonpótlásra! Ez hogy jön ide? Szegény kérdezőnek még a ciklusát is megborítaná. Azt felejtsd el. Hormon tartalmú dolgot csak akkor használj ha hormon problémát mutattak ki nálad. Még azon lehet elgondolkozni nincs e valami amit eszel vagy iszol amire allergiás vagy? Lehet pont ott jelentkezik. Amíg nincs meg az ok allergia elleni gyógyszer is enyhítheti esetleg a tüneteidet.
2018. márc. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hol van az a pont ahol annyira viszket?
2018. márc. 31. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választókat.

Nem használok intim mosakodókat amióta fent áll a probléma szigorúan csak sima vízzel mosom lent.

A bepantent használok most rá de nem igazán segít.

Huhh hát hogy is mondjam a hüvelybemenetel alatt ahol a szeméremajkaim végződnek a gát felé. De így nehéz elmagyarázni. Ha jól láttam múltkor arrafelé van valami mirigy de én nem értek az ilyenekhez.

2018. márc. 31. 09:46
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát az allergia lehetséges mert pár hete ekcéma jött ki a kezemen ami eddig sosem volt . Vagy esetleg az állhat a háttérben hogy találtak egy vastagbél polipot ? Már fogalmam sincs mit gondoljak csak rengeteg feltételezés van de az eredmény ugyan az nem vagyok egészséges.
2018. márc. 31. 09:48
 9/13 anonim ***** válasza:
Én nem tudok róla, hogynott mirigy lenne. A két vitamint mindenképp próbáld ki. Azzal nem ártasz magadnak és hátha megoldja a dolgaid. Az intim moskaodót nyugodtan hasznalhatod mert a víz azért nem tisztít annyira. Aztán ha nem jött be a vitamin megna kenőcs jöhet a laktóz, glitén és egyéb dolgok nézegetése vajon mire vagy allergiás. Nátrium glutamátra is szoktak sokan. Ételízesítők levesporok tartalmazzák pl.
2018. márc. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
De ha a bőröddel van baj, akkor a 9. nőgyógyász helyett miért nem bőrgyógyászhoz mész el?
2018. márc. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!