Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van ra remeny h a menstruaciom...

Van ra remeny h a menstruaciom kevesebb napig fog tartani?

Figyelt kérdés
Most jott meg eloszor vagy hat mar 5. napja tart...nem tom h meg holnap lesz e vagy ztana de az 5 mar most egy picit sok...tudom h ez nem kivansagmusor csak kerdezem h van e ra remeny a tovabbiakban...(14/L)

2018. ápr. 2. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Ilyenkor még ugrál a hossza. Az elején nekem volt 3 napos és 1 hetes is. Mondjuk én 5 napon álltam be, de cserébe csak 31-32 naponta jön. Nem akarlak elkeseríteni, de az öt nap normális. Majd idővel megszokod. Nekem már egyáltalán nem okoz szenvedést, csak ha görcsölök az első napon.


L/26

2018. ápr. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a menstruáció általában 5-7 napig tart, 5 napnál rövidebbre nem igazán van remény
2018. ápr. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 2. szülésem után lett 4 napos. Addig 5 volt, vagy 20 évig. (Bár eleinte 6-7 napos is)
2018. ápr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*az erősségét mondjuk inkább hagyjuk, én elfogadnám az 5-6 napost, csak ne legyen ilyen brutál erős. Sose volt gyenge de most ez... persze nem kívánságműsor nekem se.
2018. ápr. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat,azert kerdeztem mert a legtobb hwlyen azt olvastam h 3-4 napig de van akinek 6-7 akar meg 10is.....

De akkor megnyugodtam😊

2018. ápr. 3. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!