Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha megvan miért nincs rendesen...

Ha megvan miért nincs rendesen szekletem? 16L

Figyelt kérdés

Ha megjön mindig nagyon kell wcznem és valamikor sikerül valamikor nem most is nagyon kellene és az alhasam faj miatta de nincs... és szerintem ilyenkor nem is a menstruáció miatt fáj hanem a szekletem miatt volt amikor suliban voltam reggel jött meg vettem be advil fortet és suliból haza kellett mennem mert hányingerem volt és nagyon kellett wcznem ma reggel jött meg és nagyon faj és nincs szekletem

Meg volt hogy reggel megjött és hanytam stb

De van amikor 30percet faj és semmi probléma vagy délután jön meg és eszre se veszem de legtöbbet rossz

Ezzel mit lehetne csinálni?

Mindig veszek he fajdalomcsillapitot és ilyenkor a derekam is faj



2018. ápr. 2. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak a mensi gorcsok miatt van szekelesi ingered.
2018. ápr. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menstruáció idején normális a "kakikási probléma".
2018. ápr. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igyál olyankor több vizet, az talán tud segíteni a székrekedésen. Több vizet tart vissza a szervezeted, és emiatt lehet, hogy a belek rovására megy a dolog hogy úgy mondjam.

A fájdalommal semmit, az vele jár, bevehetsz egy algoflexet vagy valamit, ha nagyon nem akarod tűrni.

2018. ápr. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!