Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagy baj van? Mar 9. napja...

Nagy baj van? Mar 9. napja menstruálok

Figyelt kérdés

Sziasztok! 9 napja menstruálok mar es nagyon felek, h valami bajom van

. Ez a 2. menstruációm, az elso pedig azthiszem csak 5 napig tartott, es ott alig vereztem. Most megint megjott, de most nagyon vereztem, most mar kevesbe de azert most is van..


2018. ápr. 3. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nem probléma, most még úgy se lesz rendszeres, ilyenkor még eléggé össze-vissza. De ne aggódj, nekem pld volt mikor két hét volt, mikor még az elején voltam. Nekem pld most is egy hétig tart. (5 éve menstruálok)
2018. ápr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez még lehetséges, hogy így jön meg. Legyél türelmes, mert az elején lesz még benne változás. Nincs semmi baj.
2018. ápr. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen, most azert megnyugodtam..
2018. ápr. 3. 20:24
 4/4 anonim ***** válasza:
2. menstruációnak ez teljesen normális. Bár tudom, hogy kellemetlen. Idővel be fog állni, és a hossza is rövidülni fog.
2018. ápr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!