Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez most mi? Normális?

Ez most mi? Normális?

Figyelt kérdés

Az utolsó rendes menstruációm szokás szerint hó elején jött meg: márc.7.-13. tartott. Ezután volt egy hét szünet és 25.én vasárnap barna folyásom lett és ez még most is megvan. Eddig nagyon gyenge volt,de most az utolsó 1-2 napba felerősödött,de nem annyira hogy 2 betéttel ne bírnék ki 1 teljes napot(mondjuk nem is mozogtam mostanába sokat) Kérdésem az lenne hogy ez most mi? A napokba kellene megjönni de akkor most mi ez a barna folyás hetek óta?

14/L


2018. ápr. 3. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem még nem állt be rendesen a ciklusod. Én már 6 éve menstruálok és még most is jelentkezik pecsételő vérzés (barnázás) voltam dokinál, azt mondta semmi komoly. Egy alkalom még nem baj, de ha a következő hónapokban is lesz, akkor fordulj orvoshoz.
2018. ápr. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A te életkorodban ez még normális.
2018. ápr. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Pedig en azt hittem beallt mar mert az utolso 3 hónapba normálisan megjött. Viszont az elott 2 honapig szunet nelkul vereztem
2018. ápr. 4. 05:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Ebekbe telik, mire beáll. :)
2018. ápr. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Évekbe*
2018. ápr. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!