Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi fog történni? Szükséges a...

Mi fog történni? Szükséges a műtét?

Figyelt kérdés

Cisztákat találtak a petefészkembe, amik fájtak, egy 6x8 és egy 7x11 centiset. Régebben, talán 5 éve műtöttek már ilyen problémával, de most újra előjöttek. Most 6 hónapig szedtem fogamzásgátlót, hátha múlik a fájdalom, ha nem, akkor megint műtét :( Most az a helyzet, hogy javult, de még mindig gyakran érzem. Ilyenkor mi történhet? Műtenek egész biztos? Sajnos nálam nem kivitelezhető a laparoszkópia, mindenféleképpen lapar lesz, és munkából sem szeretnék kiesni. Persze fontos az egészség, de szerintetek elkerülhető a műtét? Meg már gyereket is szeretnénk lassan, ez nyilván nem segítene...

31/N


2018. ápr. 6. 15:16
 1/3 anonim válasza:
Szerintem ilyen nagy cisztákkal elkerülhetetlen a műtét, főleg úgy hogy a közeljövőben babát szeretnétek.Bár én nem vagyok orvos,de az első műtét szövettana nem igazolt véletlenül endometriózist?
2018. ápr. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, azzal minden rendbe volt, doki is furcsállotta, előtte már lelkiekben készített, hogy valószínű van valami a háttérben. Ezért gondolta most is, hogy a fogamzásgátló segíteni fog...
2018. ápr. 8. 13:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak petefészek cisztáim, de nem műtöttek meg vele, elmúltak maguktól.
2018. ápr. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!