Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akkor is kell a betétet...

Akkor is kell a betétet cserélni, ha nincs rajta vér? Mennyi időnként kell olyankor?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 6. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Én a tisztasági betétet (amikor nagy ritkán használom) reggel teszem be, este veszem ki.
2018. ápr. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Ha nincs rajta vér minek kéne kicserélni? Bocsánat ha én tudom rosszul de én csak akkor cserélek ha úgy látom hogy szükséges már
2018. ápr. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
(Előző vagyok) ha tisztaságira gondolsz azt én is úgy csinálom mint ahogyan az első mondta, reggel be este ki
2018. ápr. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%
Akkor cserélj, ha jónak látod. Van egy barátnőm, ő akkor is kicseréli, ha nincs benne vér, viszont nem érzi frissnek magát mert pl az izzadságot is beszívja, amitől nyirkos lesz a felülete. Ha nem érzi jól magát benne berak egy tisztát. Mivel ő sokáig tamponozott, de problémát okozott neki, ezért nem használhat, csak így birja elviselni a betétet. Rengeteget elhasznál egy mensi alatt, de ez az ára, h elviselhető legyen.
2018. ápr. 30. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
30%

Személyem szerint én ha nincs meg nagyon a vérzésem akkor tisztaságit rakok be mert az is felszívja a vége fele járó vérzést.

Nekem úgy higiénikusabb a tisztasági betét csere ha egy nap kb. 3× cserélek vagy minden órában mert sztem undorító ha felszívja az izzadtságot és még a menzesz végi barna folyást is...


De ha te még épp az utolsó előtti napokba vagy és nincs esetleg nem olyan erős a vérzésed akkor is legalább 2 óránként cserélj mert bármilyen fertőzést elkaphatsz!

2020. jan. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!