Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kinek volt már miómája vagy...

Kinek volt már miómája vagy hüvely polipja? Nálam is ez lehet a gond?

Figyelt kérdés

A helyzetet szégyellem piszkosul de mindig megalázva kullogok el a helyi nőgyógyászatról, mivel magánorvosra nincs pénzem.

Másfél éve a méhnyakam bejáratánál kis apró duzzadt 3 golyócska szerű valamiket tapintottam ki s el is mentem vele aki a bajomra nagyot meresztette a szemét s közölte ilyen a redőzöttsége a testemnek, nem kell ijedezni. A kérdésre, hogy válhat ilyenné mikor sosem ilyen volt közölte hipochonderekre nincs ideje....


Majd elkezdett a menstruációm késni hol késni, hol előbb megjönni, volt, hogy kétszer egy hónapban két rövid ként. Egy ilyen késésnél cickafarkteát ittam mire vesegörcsöm lett s másnap mikor bementem már havim is lett, széttárta karját a doki hogy nincs mit vizsgálni...

Exem írt, hogy az új barátnőjénél hpv vírust mutattak ki s méhnyakrákkal műtötték is egy évre rá, hogy összejöttek.

Visszamentem, az első doki volt ügyeletben akihez senki más se akar kerülni vett kenetet de semmi hír... ennek 3 hónapja.

Most egy hete késik, a tesztek negatívak szóval baba sem lehet.

Bárkinek bármi ötlete?



2018. ápr. 7. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Érdeklődj az eredményed után a dokinál, aki vette a kenetet.. Nekem ez lenne a logikus. Valamint menj el másik doki rendelésére és mondj el mindent.
2018. ápr. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kenet biztos jó, és ilyenkor nem küldenek róla értesítést, csak magánorvosi rendelő küld levelet. Neked kell érdeklődni az eredmény után. Csak akkor küldenek értesítést, ha probléma van.
2018. ápr. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha ilyened van akkor vérzel orrba szájba, már már kivérzel, te meg ki vagy száradva, "elzárták a csapot".
2018. ápr. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Különben meg miért olyan helyre mész ahol ügyelet van, mi ez valami kórház ? Menj sztk-ba, ott van ideje az orvosnak beszélgetni, meg vizsgálódni, nem rosszból írom, mert én is ezt tervezem. A kórházi orvos foglakozik az osztályos betegekkel, meg a műtétesekkel fent az osztályon, az ambulancia ilyen helyeken nem jó arra, hogy te járóbetegként láttasd el magad.
2018. ápr. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!