Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudtok ajánlani jó és nem túl...

Tudtok ajánlani jó és nem túl drága női nőgyógyászt?

Figyelt kérdés
Budapesten, Dunakeszin, annak környékén kellene. Azért szeretnék már elmenni, mert barátommal már 2 éve folyamatosan próbálkozunk 1-2 órás előjátékkal is, de egyszerűen nem megy be. Ő lenne nekem az első, és neki is én vagyok az első, nagyon figyelmes és nagyon szeretem őt, orgazmusom minden alkalommal van, de ez mégsem akar összejönni. Próbáltuk úgy is, hogy orgazmus előtt megáll és akkor, de egyszerűen nem megy. 2 ujjával szokott ujjazni, de annál szélesebb dolog nem megy be, egy vékony vibrátor sem, olyan mintha a bejáratnál lenne körbe valami, ami nem engedi és azt hiába feszíti az ujjával is akármennyire erősen. Mikor próbál behatolni nagyon erősen nyomja oda és elviselhetetlenül fáj (olyan érzés, mintha a bőrömnek nyomná, mintha nem is lenne bejárat), így mindig abba hagyjuk a próbálkozást. Próbáltuk úgy is, hogy előtte alkoholt ittam, de nem használt semmit, csak annyit, hogy nem féltem, de semmi eredménye nem lett. Eleinte azt hittem, hogy vaginizmus, de ha az lenne, akkor 2 ujj sem menne be. Nagyon szeretném, ha megoldódna, mert teljesen tönkretesz ez a tehetetlenség lelkileg is. Olyan orvost szeretnék találni, aki megértően tudna segíteni ezzel a problémával nem méregdrágán. Nem vizsgálat kellene, hanem kideríteni, hogy mi az ami akadályozza, hogy a behatolás miért nem sikerül.

2018. ápr. 9. 19:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Magán orvos sohasem olcsó. Vagy nem tudom mi számít drágának neked, Pesten is vannak átlagos, és átlagon felüli árak. Amúgy Dr Fekete Adrienn nagyon profi, kedves és aranyos:)
2018. ápr. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!