Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy egymás után...

Normális, hogy egymás után rögtön menstruálok?

Figyelt kérdés

2 héttel ezelőtt törtent egy kis baleset ezért esemény utáni tablettát kellett bevennem.

Elvileg ma kellett volna megjönnie, de valószínű a tabinak köszönhetően rá két napra megjött. Fura volt mert egy hétig(általávan 4 napig szokott) tartott, tehát kb szombat estig. Most eltelt 3 nap erre ma megint arra keltem hogy görcsöl a hasam és megjött.

Ez normális?


2018. ápr. 11. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális. Olyan hormontúltengést okoz, hogy a következő fél évben bármi normális lesz. Nem véletlen, hogy fél évente csak nagyon indokolt esetben ajánlott bevenni.
2018. ápr. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kb 3-4 évvel ezelőtt volt egy hasonló eset, de akkor semmi változást nem tapasztaltam, ezért ilyedtem meg most.
2018. ápr. 11. 19:04
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos lehetséges, nekem akkor 2 hétig folyamatosan megvolt
2018. ápr. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!