Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hólyag süllyedésem van?

Hólyag süllyedésem van?

Figyelt kérdés
2-ik szülésem után nem sokkal, vettem észre hogy valami kidudorodik a hüvelyemből, elmentem dokihoz azt mondta nincs itt semmi, ne aggódjak. Mostanában kellemetlen érzést érzek a húgycsőben mintha csipne vagy nem is tudom, meg pisilés után is mintha nem ürülne ki teljesen a hólyagom. Már nagyon kellemetlen ez a csípő érzés szinte mindennapos, már nem tudom mit csináljak. Van erre valami gyógymód? Én nem akarok így élni.ha valaki tud valami megoldást erre vagy hogy hova forduljak segítsen.
2018. ápr. 20. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha az "elmentem dokihoz" megjelölés szülész-nőgyógyászt jelent, akkor menj el egy urológushoz.
2018. ápr. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Húgycső gyulladásod van valószínűleg. Menj el a háziorvosodhoz, és vizeletvizsgálatra kérj beutalót.
2018. ápr. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És a húgycső gyulladás miatt dudorodik ki valami a hüvelyemből?ég azt írják hogy húgycső gyulladásnál váladékozik a húgycső, nekem ilyen nincs.
2018. ápr. 21. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!