Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez gomba, bakteriális...

Mi lehet ez gomba, bakteriális fertőzés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nemrégiben volt (elnézést a guszta részletekért) sűrűbb, túrósabb folyásom viszketéssel és kicsit égő érzéssel járt. Észrevettem 1-2 fehéres kis kiütést is a hüvelyemtől arrébb kicsit. Hüvelytablettával és Canestennel kezeltem, elmúlt 3 napon belül. Ez olyan 3 hete volt. Most viszont fehér vagy átlátszó folyásom van( középidős vagyok, tüszőrepedéshez közel) és nem viszketek, nincs semmi vizuális jel rajtam, de ég a hüvelybemenetem pár percig szeretkezés után, vagy fürdésnél amikor megmosakszom. Elmegyek dokihoz mindenképpen, de szerintetek mi lehet ez?


2018. ápr. 23. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy gombás, vagy bakteriális fertőzés. Ennél pontosabbat nem tudunk mondani, csak találgatni. Írass fel a dokival a párodnak is valamit, mert lehet, hogy ő fertőz vissza.
2018. ápr. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Akkor az a kiütéses dolog is normális ilyen esetben?
2018. ápr. 23. 21:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt sajnos nem tudom. Lehetett a fertőzés miatt. De okozhatta pl allergia is.
2018. ápr. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!