Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nekem soha nem szokott késni...

Nekem soha nem szokott késni most meg már 6 napja késik ez normális? 15l

Figyelt kérdés

2018. ápr. 24. 06:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az
2018. ápr. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ilyen fiatal korban 1-1 hót kimaradozhat.

(Az egyéb lehetőséget mérlegeld magadban, pl hogy szakadt e ki óvszer szex közben)

2018. ápr. 24. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem voltam fiúval. Szűz vagyok még.
2018. ápr. 24. 06:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért mondtam, hogy mérlegeld magadban:) Ha szűz vagy, nyilván nem lehetsz terhes, és nem emiatt késik. Ne idegeskedd túl, a szressz is lehet kiváltó ok, esetlg az is, ha fogyózol és megvonod a táplálékot, sok tényező hozzájárulhat, a test bonyolult, minden mindennel összeköttetésben van.
2018. ápr. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ebben a korban még normális.
2018. ápr. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35%

"ebben a korban normális". :D Ezen mindig röhögök.

30 éves korban is normális. Nem gépek vagyunk hogy mindig ugyanakkor menstruáljunk.

2018. ápr. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%
Előző, azért felnőttkorra be szokott állni a ciklus. 6 napos késés nem jellemző normális esetben. Nyilván van olyan, aki össze-vissza menstruál, de ezt nem venném a normális eset kategóriába.
2018. ápr. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!