Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak? Ha nincs wc a...

Mit csináljak? Ha nincs wc a közelben, akkor felfázásszerű tüneteim vannak.

Figyelt kérdés

Heti kétszer dolgozok. Fél órás út busszal a munkahelyem. Ezt sokszor 2 átszállással tudom csak megtenni, mert muszáj leszállnom, bemenni egy kocsmába vagy cukrászdába mosdóba, majd a következő busszal fojtatni az utam.

Kocsival ha megyünk valahova, kb minden benzinkútnál meg kell állni, és Pesten volt, hogy kiugrottam a piros lámpánál a kocsiból, és berohantam a mellettünk levő kocsmába mert nem bírtam tovább...

Viszont heti 3-szor vonattal megyek suliba, az 1 órás út, és közben nem is gondolok arra hogy kell... Otthon sincs baj. Sehol nincs baj, ahol tudom, hogy bármikor kimehetek mosdóba. Ha nincs a közelben wc, akkor viszont 5 percenként majd' bepisilek, és ez szó szerint....

1 hónapja kezdődött.


Mi lehet ez??? Volt már valakinek hasonló??? Mit csináljak???


24N


2018. ápr. 24. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Menjél pszichológushoz, nyilván van ennek valami oka. Én egyébként lehet, hogy kipróbálnám a felnőtt pelenkát, mert az a mennyiség, ami kijöhet belőled, nagyon kevés lehet, nem valódi inger, csak pszichés. És lehet, hogy nem kéne fél óra alatt kimenni WC-re, hanem bevállalni, hogy az a kicsi a pelenkába megy. Lehet, hogy így leszoknál róla.
2018. ápr. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1

Sok is jön ilyenkor... Szóval nem CSAK képzelem.. vagy nem tudom :(

2018. ápr. 24. 17:11
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

5 percenként meg 15 percenként nem jöhet sok, hacsak nem 6 litert iszol meg naponta.

Én is voltam így amúgy, én 1 óra buszozással + 40 perc sétával jutottam el a suliba, meg haza is ennyi volt, és sokszor én is megszenvedtem vele, de mostmár tudom, hogy csak pszichés volt. Szerencsére ahogy végeztem a gimivel, el is múlt ez. Sokszor órán is jött az inger, pedig minden szünetben elmentem pisilni... Valószínű, a suli miatt voltam ideges.

2018. ápr. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3

Órán semmi bajom, ott tudom, hogy ki tudol surranni mosdóba. Most a vonaton ülök lassan egy órája, és semmi... Tegnap meg majdnem elsírtam magam hazafele a buszon negyed óra után..

Hát elég sokat iszok egy nap, 3 liter megvan simán. De nem minden nap lesz tőle bajom..?

2018. ápr. 25. 11:26
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia

😊 nekem volt mar ilyen, valoban psziches, akkor amikor nem dolgoztam, sok energiam volt nem kotottem le magam, akkor jott elo.

Mai napig ha ugy van 3-4x elmegyek pisilni egy este. De mar sokkal jobb mint volt

2018. jún. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!