Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok! Veletek is előfordul...

Csajok! Veletek is előfordul hogy minden oknál fogva ingerültek vagytok?

Figyelt kérdés

Egész nap ingadozik a hangulatom... hol a sírás kerülget, hol ideges vagyok. Most szívem szerint leordítanám valaki fejét...

A menstruációm múlthét elején múlt el, tehát ettől nem lehet. Alapból előfordul hogy idegeskedem, meg kb.mindig könnyezem ha valami szomorú filmet nézek stb. De így ritkán érzem magam. Ez normális? Mitől lehet?

(Hozzátenném bánt egy dolog lelkileg, lehet ettől van?)



2018. ápr. 25. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nekem is van látszólag ok nélkül, pedig fogamzásgátlót szedek (amikor nem szedtem, szinte kóros hangulatingadozásaim voltak). Hasonlóan érzékeny típus vagyok.

Hogyha épp bánt valami, akkor még rosszabb lesz, szóval lehet Nálad is ez van. Most hétfőtől kezdve szinte minden napom ilyen volt :/

2018. ápr. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
Ugyanígy vagyok, én nem szedek semmit. Tényleg pokoli.
2018. ápr. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez minden nőre jellemző a hormonok miatt.
2018. ápr. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!