Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ovuláció miatt lehet?

Ovuláció miatt lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 20 éves vagyok , a menstruációm elég pontos volt az utóbbi időben de 2 havi most körülbelül 1 heteket csúszott. 1 hónapja azt vettem észre hogy fájdalmat szúró érzést érzek mikor együtt voltunk a barátommal akkor ki is derült hogy van a bal oldalon egy kisebb ciszta az rendben fel is szívódott a következő mensesig



ami ápr. 7 én kezdődött rendben el is múlt és most vasárnap 22-én a számolgatásaim és a mensi naptáram szerint aznap volt ovulációm. Azt vettem észre hogy hol barnázok hol rózsaszín kissé véres a folyás és apró kicsi darabokat találok a papíron is ez már a 4 nap hogy ilyen folyásom van és kezdek kissé pánikolni gondoltam az ovu miatt lehet ilyen színű de már hogy eddig tartson kicsit fura, elötte soha nem volt köztes vérzésem sem barnázásom. Óvszerrel védekezünk és idáig minden rendbeb volt, egyenlőre babát nem tervezzük! Ha valaki valami tapasztalatot esetleg tudna írni azt megköszönném . Természetesen készülök nőgyogyászhoz



2018. ápr. 26. 08:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ovuláció nem okoz ilyen jellegű vérzést. Jobb, ha minél előbb orvoshoz mész.
2018. ápr. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!
2018. ápr. 26. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!