Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ettől nem tud átszakadni a...

Ettől nem tud átszakadni a szűzhártya, igaz?

Figyelt kérdés

Ma egy kicsit elvoltam magammal de nem volt durvább mint máskor. Az ujjamnál vettem észre hogy nagyon picit véres. Nem volt talán csak egy csepp rajta. Vajon átszakíthattam magamnak? Nincsenek hosszú ujjaim és kettővel csináltam nem öttel szóval nem értem. A menstruációm meg vagy 3 napja múlt el. Kínosan érzem most magam...

18/l


2018. ápr. 29. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne történhetne meg?

A férfiak túlnyomó részének sincs hosszú pénisze és/vagy vastagabb, mint egy átlagosabb ember két ujja összetéve.


Amúgy ebben nincs semmi kínos, netalán a jövőbeli párod nőgyógyász felszereléssel esik majd neked az első alkalom előtt?

Nem hiszem..

2018. ápr. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sőt az is lehet, hogy már korábban sprot közben átszakadt.
2018. ápr. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy milyen hosszúak az ujjaid nem számít, a szűzhártya a hüvely elején található.
2018. ápr. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen régebben mikor szűz voltam. Ujjaztam magam és kicsit véreztem utána.. Viszont az első szex ugyanolyan fájdalmas volt mintha nem csináltam volna magammal előtte semmit..

23N

2018. ápr. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Átszakadhat, de igazából megnézheted magadnak tükörben vagy fotóval, ha tudod, hogy kell...
2018. máj. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!