Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 9hetes terhes vagyok lassan...

9hetes terhes vagyok lassan 10! Köze lehet esetleg a terhességemnek ehez?

Figyelt kérdés
Már 3x “elájulás” szélén voltam.. erőtlenné válok volt hogy hánytam is elsötétül minden de magamnál vagyok még. Nem birok állni sem ülni csak a földön, elsápadok, erős hő ingás tőr rám. Ez mitől lehet? Először futottam kb 50 métert kocogva a sogornőm fia után, útána jött elő ez az egész. Kétszer magától a semmiből.. vérnyomás? Vércukor? Mi lehet?

2018. ápr. 29. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Ugyan ebbe vagyok! 14hkm.

Megyek az oviba és rám jön.

Kivagyok már.

Véreredményem jó.

Több mint valószínű hogy a cukrom mert mostmár viszek magammal üditőt,csokit.

Benyomom pár perc és helyre jövök.

De menj el orvoshoz!

Lehet bármi más.

Nem vunk egyformák!

2018. ápr. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én most 18 hetes vagyok. Nekem ez kb a 11. hétig ment, gyakorlatilag főzés közben is, vagy bevásárlás közben... 5-10 perc séta után már kivoltam... Utána szerencsére nagyjából elmúlt. Nekem a zárt, levegőtlen tér volt a halálom, néha még mindig az, de már jobban bírom.

Nekem amúgy ilyenkor a pulzusom volt nagyon magas meg szerintem a cukrom ment le, pár falat valami után, vagy hideg kólát kortyolgatva jobban lettem.

2018. ápr. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sokat kell inni folyadékot! Magnerót tablettát szedjél. Általában vérnyomás esés okozza. Ha eleget iszol, akkor ez rendeződni fog. Inkább a terhesség első harmadában szokott előfordulni.
2018. ápr. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom nektek!! Sajnos uditot nem birok inni, sem olyan csokikat stb egybol be hanyok toluk.. vizet iszom az segit majd meglatom hogy tudom egyensulyba hozni ezt..
2018. máj. 1. 09:47
 5/5 anonim ***** válasza:

#2 vagyok. Esetleg nagyon citromos limonádé? Nekem az is segített egy darabig.

Meg a sós rágcsák. Édestől én is rosszul voltam, kivéve a kóla... 🙄

2018. máj. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!