Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon fáj a hasam alja mitől...

Nagyon fáj a hasam alja mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nemrég voltam nogyogysznal egy másik okból kifolyólag, nem a mostani problémámmal.

A Doki nem látott semmi életerőt de amióta eljottem azota nagyon fáj és ha menstrualok akkor megjobban fáj a hasam mint ahogy szokott. Erős szúró érzés. Ha sokat mozgok (rendszeresen járok futni) akkor nagyon fáj és felpuffadok.. Segítsetek mi lehet?



2018. ápr. 29. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyere át hozzám, megvizsgállak - ha már a saját orvosodban nem bízol.
2018. ápr. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Látom nem tudtad értelmezni a szöveget... Az orvosnál más miatt voltam, de azóta nagyon fáj a hasam... És nem tudom hogy hogy merült ez fel benned hogy nem bízom benne... És köszönöm a lehetőséget de nem élnek vele. 😊 Köszönöm válaszod.
2018. ápr. 29. 20:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nem orvosi probléma?
2018. ápr. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De orvosi csak nemrég voltam és gondoltam hátha itt kapok választ a kérdésemre de már látom hogy itt csak értetlen emberek vannak..
2018. ápr. 30. 21:09
 5/5 anonim ***** válasza:

Tudod, orvosi kérdést azért ÉRDEMES az orvosi problémák közé tenni, mert ott hozzáértők is tudnak válaszolni.

De persze teheted máshova is, ha nem szeretnél túl sok normális, hozzáértő választ.

2018. ápr. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!